Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Pelister | 0 - 3 | Shkendija | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Shkendija | 1 - 1 | Renova | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Renova | 0 - 2 | Shkendija | View events | |
Aggr. | Renova | 1 - 3 | Shkendija | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Pelister | 2 - 1 | Akademija Pandev | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 2 - 1 | Pelister | View events | |
Aggr. | Akademija Pandev | 3 - 3 | Pelister |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Teteks | 0 - 2 | Akademija Pandev | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 4 - 1 | Teteks | View events | |
Aggr. | Akademija Pandev | 6 - 1 | Teteks | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Renova | 2 - 0 | Skopje | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Skopje | 1 - 2 | Renova | View events | |
Aggr. | Skopje | 1 - 4 | Renova | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Pelister | 5 - 2 | Pobeda | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Pobeda | 2 - 2 | Pelister | View events | |
Aggr. | Pobeda | 4 - 7 | Pelister | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Vardar Skopje | 1 - 1 | Shkendija | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Shkendija | 4 - 0 | Vardar Skopje | View events | |
Aggr. | Shkendija | 5 - 1 | Vardar Skopje |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Kozhuf Gevgelija | 2 - 2 | Teteks | ||
Tuesday | |||||
FT
|
Teteks | 3 - 2 | Kozhuf Gevgelija | ||
Aggr. | Teteks | 5 - 4 | Kozhuf Gevgelija | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Renova | 3 - 2 | Struga | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Struga | 2 - 2 | Renova | ||
Aggr. | Struga | 4 - 5 | Renova | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Rabotnički | 1 - 1 | Shkendija | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Shkendija | 1 - 1 | Rabotnički | ||
Aggr. | Shkendija | 2 - 2 | Rabotnički | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 2 - 3 | Pobeda | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Pobeda | 5 - 1 | Bregalnica Štip | ||
Aggr. | Pobeda | 8 - 3 | Bregalnica Štip | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Pelister | 4 - 2 | Borec Veles | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Borec Veles | 1 - 3 | Pelister | ||
Aggr. | Borec Veles | 3 - 7 | Pelister | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Skopje | 3 - 0 | Gorno Lisiče | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Gorno Lisiče | 0 - 3 | Skopje | ||
Aggr. | Gorno Lisiče | 0 - 6 | Skopje | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sileks | 1 - 0 | Akademija Pandev | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 5 - 0 | Sileks | ||
Aggr. | Akademija Pandev | 5 - 1 | Sileks | ||
Thursday | |||||
FT
|
Vardar Skopje | 1 - 1 | Shkupi | ||
Sunday | |||||
FT
|
Shkupi | 0 - 2 | Vardar Skopje | ||
Aggr. | Shkupi | 1 - 3 | Vardar Skopje |