Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
|
Zrinjski | - | Borac Banja Luka | ||
Wednesday | |||||
|
Borac Banja Luka | - | Zrinjski | ||
Aggr. | Borac Banja Luka | Zrinjski |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 1 - 3 | Borac Banja Luka | View events | |
Tuesday | |||||
FT
|
Borac Banja Luka | 2 - 1 | Siroki Brijeg | View events | |
Aggr. | Borac Banja Luka | 5 - 2 | Siroki Brijeg | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sloga Doboj | 0 - 0 | Zrinjski | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Zrinjski | 3 - 0 | Sloga Doboj | ||
Aggr. | Zrinjski | 3 - 0 | Sloga Doboj |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Jedinstvo Bihać | 0 - 1 | Zrinjski | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Zrinjski | 2 - 0 | Jedinstvo Bihać | View events | |
Aggr. | Zrinjski | 3 - 0 | Jedinstvo Bihać | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Posušje | 3 - 2 | Sloga Doboj | View events | |
Tuesday | |||||
FT
|
Sloga Doboj | 2 - 0 | Posušje | View events | |
Aggr. | Sloga Doboj | 4 - 3 | Posušje | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Borac Banja Luka | 0 - 0 | Sarajevo | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sarajevo | 0 - 3 | Borac Banja Luka | View events | |
Aggr. | Sarajevo | 0 - 3 | Borac Banja Luka | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 2 - 1 | Velez | View events | |
Thursday | |||||
FT
|
Velez | 2 - 3 | Siroki Brijeg | View events | |
Aggr. | Velez | 3 - 5 | Siroki Brijeg |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Friday | ||||
FT
|
Velez | 3 - 2 | Tuzla City | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Jedinstvo Bihać | 0 - 0 | GOŠK Gabela | |
Saturday | ||||
FT
|
Zrinjski | 3 - 0 | Slavija | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Posušje | 2 - 0 | Laktaši | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Stupčanica Olovo | 2 - 2 | Siroki Brijeg | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Sloboda Tuzla | 1 - 1 | Sarajevo | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Sloga Doboj | 1 - 0 | Igman Konjic | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Borac Banja Luka | 2 - 0 | Zvijezda 09 | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Slavija | 2 - 1 | Leotar | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Bosna Visoko | 0 - 6 | Velez | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Bratstvo Bosanska Krupa | 1 - 3 | Zvijezda 09 | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Brotnjo | 0 - 5 | GOŠK Gabela | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
TOŠK Tešanj | 0 - 1 | Igman Konjic | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Sloga Uskoplje | 1 - 4 | Sarajevo | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Tomislav | 1 - 1 | Posušje | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Laktaši | 1 - 1 | Goražde | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Stupčanica Olovo | 2 - 1 | Rudar Prijedor | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Kozara Gradiška | 1 - 2 | Jedinstvo Bihać | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Radnik Bijeljina | 0 - 2 | Sloga Doboj | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Sloboda Tuzla | 1 - 0 | Željezničar | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Tekstilac Derventa | 0 - 1 | Tuzla City | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Čelik | 0 - 6 | Zrinjski | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Radnik Hadžići | 0 - 1 | Borac Banja Luka | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Sutjeska Foča | 1 - 1 | Siroki Brijeg | View events |